אאא

באירוע מיוחד בבית נשיא המדינה שהתקיים הבוקר, קיבלה ד"ר דניאלה הרצוג תעודת הוקרה מנשיא המדינה יצחק הרצוג על פועלה.

ד"ר הרצוג, אחות אונקולוגית במחוז ירושלים של מכבי שירותי בריאות, ידעה עוד מגיל קטן שייעודה הוא להיות אחות: "אני בן אדם של אנשים עבורי העבודה היא שליחות ודרך חיים. העבודה שלי מורכבת מהרבה רגעים קשים. אבל מכילה גם הרבה רגעים קטנים של חסד ואושר. הנחמה שלי ומה שמחזיק אותי בתפקד כבר כל כך הרבה שנים זו העובדה שאני מצליחה לגעת בכל כך הרבה אנשים, להקל על סבלם ופשוט להיות שם בשבילם".

מנכ"לית מכבי שירותי בריאות סיגל דדון-לוי: ״יום זה הוא הזדמנות לעצור לרגע ולהוקיר תודה ענקית לכלל האחים והאחיות שלנו במכבי, אשר מהווים 'קו ראשון' בטיפול המסור לו זוכים חברי וחברות מכבי. אני מבקשת להודות לכל אחד ואחת מכם על המסירות, החמלה והדאגה. הודות לצוותי הסיעוד, זוכים המטופלים לטיפול רפואי בסטנדרט הגבוה ביותר".

ראש חטיבת הבריאות במכבי שירותי בריאות ד״ר מירי מזרחי ראובני: ״אני מבקשת להודות ביום חשוב זה לכל צוותי הסיעוד שלנו במכבי על עבודה יוצאת דופן מסביב לשעון, למען בריאות חברינו. נמשיך ונפעל כדי לספק את שירותי הבריאות הטובים ביותר לכל חברי וחברות מכבי״.

האחות הראשית של מכבי שירותי בריאות תמי אלקלעי: ״אני מברכת את דניאלה הרצוג על קבלת אות ההוקרה מנשיא המדינה על עבודה מקצועית יוצאת דופן, תוך שמירה על אנושיות וחמלה מעוררות השראה. תודה מעומק הלב לכל האחים והאחיות המסורים שלנו על עבודה מסורה ומקצועית בכל ימות השנה, בשגרה ובחירום״.

 

כיכר בשיתוף מכבי