מחברים נוספים
אב חרדי
אוריין רייס
איתמר כהן
אלי אדלר
אשר גולד
בני שוורץ - המקלדת
בנימין י. רבינוביץ, יתד נאמן
בנימין ליפקין
בנצי גופשטיין
דני קושמרו
הרב אהרון לוי
הרב בן ציון נורדמן
הרב חיים פוקס
הרב מרדכי-דוד נויגרשל
הרב פנחס גולדשמידט
זלמי יואלי
ח"כ יואב בן צור
חיים קליגר
יידל ורדיגר
ינון פאלח
יעל קלצקין
יעקב איזק
יערית אלבז
יצחק פינדרוס
ישי לפידות
ישראל גולדשמיט
מנחם טוקר
מני גירא-שוורץ
מתי הורוביץ
נתן שקרצ'י
עו"ד איתמר בן גביר
צבי יחזקאלי
ציפי ירום
רו"ח יעקב בלנגה
שאול חיון
שאול שיף
שושי שטוב
שיפי חריטן
שלמה בניזרי
שמעון קידר
רפאל כהן

רפאל כהן

הכתב הפוליטי והכלכלי של כיכר השבת

סקר חדש: גם עוד סבב בחירות יותיר אותנו במשבר הפוליטיסקר חדש: גם עוד סבב בחירות יותיר אותנו במשבר הפוליטיכ"ו באייר תשפב21
הקואליציה המקרטעת אמנם ממשיכה לתפקד ללא רוב, אבל במערכת הפוליטית כבר נערכים לסבב חדש וליציאה נוספת אל הקלפיות • לפיד מגיע ל-20, בנט עם 6 בלבד כמו גם בן גביר (פוליטי מדיני)
גנץ משיב לפלסטינים: טענות שקר גס ובוטהגנץ משיב לפלסטינים: טענות שקר גס ובוטהכ"ה באייר תשפב1
התובע הכללי ברמאללה פרסם דו"ח לפיו העיתונאית המפורסמת מאל ג'זירה נהרגה דווקא מירי של צלף צה"ל; שר הביטחון בני גנץ הגיב בזעם ודחה את הטענות (חדשות בארץ)
רה"מ בנט, רה"מ החליפי לפיד ושר האוצר ליברמן. יש הבדל בין סחטנות אחת לאחרת?בנט, לפיד וליברמן שכחו מהי "סחיטה"? הנה תזכורתכ"ה באייר תשפב3
בנט, לפיד וליברמן טענו לא אחת כי ש"ס ויהדות התורה "סוחטות" את רה"מ דאז נתניהו, אז למה פתאום, עם רע"מ וזועבי, הם שכחו את המושג? • 'כיכר' כאן עם התזכורת (מגזין)
מתן כהנאעתירה לבג"ץ: שינוי בחירת רבני העיר - פסולכ"ה באייר תשפב1
אחת מפעולותיו האחרונות של מתן כהנא כשר הייתה שינוי בחירת רבני הערים, וכעת גופים נוספים עותרים לערכאה המשפטית העליונה: "עיוורון מוחלט לצורכי הדתיים" (יהדות)
ליברמן והמקל בישיבת הסיעהחניקת עולם התורה והישיבות: הגזירות החדשות של ליברמןכ"ד באייר תשפב29
פותח את קמפיין הבחירות? ליברמן מתכוון לפגוע בלומדי התורה גם בתקציב הקרוב, שקטנים הסיכויים שיעבור • קיצוץ שליש מתקציבי הישיבות, שינוי בתקצוב רשתות החינוך החרדיות ומניעת סבסוד (ארץ)
גפני במליאה, היוםגפני הציג את המפה: "כולנו מיכאל ביטון!"כ"ד באייר תשפב8
יו"ר יהדות התורה התייחס להחלטתו של ח"כ מיכאל ביטון מכחול לבן לא לשתף פעולה עם הקואליציה עד שתתוקן הרפורמה בתחבורה הציבורית - שעתידה לפגוע בכיס החרדי: "פוגעים בחלשים" (פוליטי)
שרון לוין באולפן 'כיכר'החתונות בפתח: איך תחסכו בעלויות? • צפוכ"ג באייר תשפב1
רגע לפני שבועות, וכשאולמות וגני האירועים נערכים לשמחות רבות, בקרב משפחות רבות ישנה דאגה מהקשיים הכלכליים שיכולים להיווצר • נציגת "פעמונים" עושה לכם סדר (ארץ, TV)
ליברמן היום בישיבת סיעהאיווט ממשיך להסית: "ביבי מעדיף חרדים"כ"ב באייר תשפב56
הטלטלות בקואליציה לא מזיזות את שר האוצר מהאג'נדה שלו - "החרדים אשמים", וגם היום בפתח ישיבת סיעתו הוא בחר לתקוף את ראש האופוזיציה נתניהו - דרך החרדים • צפו (ארץ)
גדעון סער"ניצחנו!" • החוק נגד ביבי נתניהו קרס סופיתכ"ב באייר תשפב19
אחד מחוקי הדגל של יו"ר תקווה חדשה נקבר, לאחר שחלף המועד הנדרש להמשך חקיקתו בהיעדר 61 לקואליציה • הח"כ מהליכוד חגג: "ניצחנו! חוק ארדואני ואנטי דמוקרטי" (חדשות)
זועבי בסיום הפגישה עם לפידזועבי חוזרת לקואליציה, הליכוד במתקפה: 'קיבלה מיליונים'כ"א באייר תשפב50
לאחר פגישתה של חברת הכנסת זועבי עם שר החוץ לפיד בהשתתפות ראשי רשויות מהמגזר הערבי החליטה חברת הכנסת ג'ידא רינוואי זועבי ממרצ להישאר בקואליציה למרות הודעת העזיבה (פוליטי)
הכי פופולריים